Neohodnoceno

Těhotenský test - Pepino

Skladem (>5 ks)
Kód: P1313
Značka: PEPINO
43,79 Kč
Kategorie: Intimní hygiena pro ženy
Hmotnost: 200 kg
Erotogenní zóna: Zdravotní pomůcka

JAK PEPINO DIPSTRIP FUNGUJE:

Jakmile se oplodněné vajíčko zahnízdí v děloze, začnou buňky, které tvoří budoucí základ placenty, vylučovat do krve a moče hormon hCG (Human Chorionic Gonadotropin). Těhotenský test zjišťuje přítomnost hCG hormonu nejnovější technologií - prostřednictvím specifických protilátek vázaných na částice koloidního zlata. Spolehlivost této metody je > 99%.

Použkový těhotenský test Pepino dipstrip může zjistit těhotenství již ve velmi raném stadiu, cca dva dny od zahnízdění vajíčka v děloze.

 

SPOLEHLIVOST:

Provede-li se test podle návodu, je jeho přesnost velmi vysoká, podobná jako u těhotenských testů ze vzorků moče prováděných v odborné laboratoři. Při laboratorních zkouškách prováděných na vzorcích moče těhotných žen byla zjištěna přesnost více než 99%.

Většina léků nemá na test vliv, avšak stejně jako u všech těhotenských testů mohou falešný pozitivní výsledek způsobit injekce Chorigonu aplikované při určité léčbě neplodnosti a léky obsahující hormon hCG.

 

SNADNO A RYCHLE: Jednou z hlavních výhod těhotenského testu Pepino dipstrip je jeho snadné použití. Stačí ponořit část testovacího proužku do vzorku moče. Výsledek se objeví během několika minut.

 

Těhotenské testy Pepino jsou IVD zdravotnické prostředky. Před použitím si pozorně přečtěte návod k použití uvnitř balení.

Zpět do obchodu